24 Ekim 2007 Çarşamba

Oha 1 Ay Olmuş Yazmayalı

Evet, yaklaşık bir aydır blog'uma bir şeyler yazmadım, geçen her günde yazmaya daha da üşendim. Dersler başladı, aktiviteler başladı, Facebook patladı vs vs...

- Şu görmüş olduğunuz kalabalık, Math201 dersi için her pazartesi ve çarşamba 11.00-13.00 arasında Park 1 isimli gudubet dersliğe akın akın ve müthiş bir azimle gitmekte. İlk haftalarda insanlar azim patlaması yaşadıkları için yer bulamayıp dersi ayakta takip edenlere bile rastlamıştık.

- Geçen pazar günü Bursa'dan İstanbul'a dönerken otobüs Gemlik civarında sağa yanaştı. Otobüsten içeriye giren bir genç abimiz, koltuğunda oturmakta olan bir genç kızla kısa bir süre konuştu ve ikisi el ele otobüsten indiler. Otobüsten inen gençlerin arkasından ayaklanan şoför ile muavin gülerek geri döndü ve biz de bu Türk dizi-film klişesini canlı yaşadık.

- Daha dün sabah, kahvaltı yapayım aç girmeyeyim dediğimden fizik dersine bir 15 dakika kadar geç kaldım. Sınıfa girdiğimde ne göreyim, hoca quiz yapmış ve kağıtları yeni toplamış. İki nokta üst üste ve büyük s harfi haline bürünen suratla yerime oturdum bu yüzden.

1 yorum:

Dedigin Nedir Ki - dedi ki...

gemlik böylebi memleket işte.